13 września 2018

Okna dachowe

Dlaczego okna dachowe to dobry wybór?

Montaż okien dachowych to świetne rozwiązanie, które pozwoli na doświetlenie pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Jeżeli wybierzemy odpowiedni model, wnętrze naszego domu z pewnością zyska na ciekawej aranżacji, a dodatkowo stanie się bardziej funkcjonalne. Przy wyborze okien warto jest zwrócić uwagę na markę wiodących producentów, którzy mają w swojej ofercie produkty najlepszej jakości.

Doświadczenie w sprzedaży oraz profesjonalizm

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą okien dachowych. Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem okien produkowanych przez najbardziej marki. Dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży, a także współpracy z liderami rynku jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najlepszej jakości.

Współpracujemy z producentami najlepszych okien dachowych

Okna dachowe Fakro to jeden z naszych sprawdzonych partnerów. Firma ta specjalizuje się w produkcji okien obrotowych, uchylnych oraz uchylno-obrotowych. Produkty firmy Fakro zwracają swoją uwagę ze względu na bardzo wysoką jakość, odpowiedni współczynnik izolacji termicznej i akustycznej, a także konkurencyjną cenę okien dachowych. Okna dachowe Fakro posiadają również kilka klas jakości, w zależności od tego jakiego standardu i technologii oczekujemy.

  • Standard – podstawowa jakość, dobrze doświetlają wnętrze, standardowa izolacja termiczna oraz akustyczna. Cenowo produkty tej klasy znajdują się w grupie ekonomicznej.
  • Profi – klasa charakteryzuje się podwyższonymi parametrami. Wysoka jakość produktu w bardzo konkurencyjnej cenie.
  • Lux – najwyższa jakość oraz funkcjonalność produktów zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i użytkowym.

Naszym kolejnym i sprawdzonym partnerem są okna dachowe Velux, które również posiadają bardzo szeroką ofertę swoich produktów. Producent ten opiera swoje działania innowacyjnej technologii, dzięki czemu proponowane okna spełniają najwyższe normy jakościowe, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Producent również dzieli okna na kilka kategorii jakościowych.

  • Standard – okna z tej kategorii są łatwe w obsłudze i funkcjonalne.
  • Standard plus – najlepsza relacja jakości w stosunku do ceny.
  • Premium – szeroki wachlarz funkcji. Kategoria Premium to eleganckie wzornictwo oraz nowy wymiar komfortu.

Inną firmą, z którą również prowadzimy stałą współpracę jest Okpol. Zajmuje się on produkcją wielu modeli okien dachowych. Firma posiada w swojej ofercie zarówno okna uchylne, jak i obrotowe i uchylno-obrotowe. Produkcja oparta na nowoczesnych systemach pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu energooszczędności oraz akustycznej izolacji. Okpol to poważny gracz na rynku okien, a ze względu na zautomatyzowaną produkcję ceny oferowanych przez nich modeli okien są bardzo korzystne.

okna dachowe velux białystok okna dachowe fakro białystok okna dachowe okpol białystok

Fachowa pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu okien

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wybór okien dachowych nie jest sprawą oczywistą, dlatego nasi pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą fachową poradą. Jednym z podstawowych kryteriów, które warto jest rozważyć przed zakupem jest typ okien. W tym przypadku chodzi najczęściej o odpowiedni model i wymiary okna dachowego. Największą popularnością cieszą się zdecydowanie okna obrotowe. Dzięki możliwości obracania zdecydowanie prostszy jest proces ich mycia. Typ ten najlepiej sprawdza się szczególnie w wyższych pomieszczeniach. Kolejnym popularnym modelem są okna uchylne. Dużym ich plusem jest fakt, że okna te samodzielnie się zamykają co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. Okna uchylne najlepiej sprawdzają się w podwójnym zestawieniu, wówczas prostsze jest między innymi ich czyszczenie. Okna pojedyncze są zdecydowanie mniej praktyczne. Ostatnia grupa to okna łączące w sobie zalety obu poprzednich modeli czyli okna uchylno-obrotowe. Komfort ich użytkowania podnosi fakt, że możemy je otwierać w dowolny sposób, tego typu produkt jest jednak znacznie droższy.

Innym kryterium podziału okien dachowych jest materiał, z którego zostały wykonane. Możemy wyróżnić tutaj okna dachowe PCV oraz okna dachowe drewniane. Przyjmuje się, że okna drewniane są produktem lepszym, jednak w pomieszczeniach typu łazienka z uwagi na nieco większa wilgoć często zaleca się montaż okien PCV.

Szeroki wybór akcesoriów okiennych

Poza dystrybucją okien dachowych nasza firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę akcesoriów, których montaż z pewnością poprawi funkcjonalność okien. Mowa tu między innymi o roletach na okna dachowe, które pomogą nam uchronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem. Zajmujemy się również sprzedażą markiz na okna dachowe oraz moskitier na okna dachowe.

Montaż okien dachowych z akcesoriami

Montaż okien dachowych to zadanie dla najwyższej klasy profesjonalistów. Odpowiedzialność wykonania prac tego typu jest gwarancją spokoju użytkowania budynku bez konieczności poprawek. Okna dachowe dają niepowtarzalną szansę wykorzystania przestrzeni poddaszy jako dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych lub użytkowych. Ceny okien dachowych są zróżnicowane i każdy z klientów znajdzie odpowiednią propozycję dla budżetu swojej inwestycji. Nasza firma przygotuje nie tylko szczegółowy kosztorys wszystkich działań, ale także zadba o dobór optymalnych wymiarów okien dachowych i ich marki.

Co montujemy? Wszystko!

Specjalizujemy się w montażu okien dachowych i akcesoriów z nimi powiązanych. Zamontujemy więc okna dachowe, rolety na okna dachowe, moskitiery, a także – szczególnie wymagające – okna dachowe z balkonem. Okna dachowe balkonowe popularne są w nowoczesnym budownictwie o odważnych rozwiązaniach architektonicznych i doradzamy ich wybór klientom poszukujących w architekturze indywidualizmu, rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Dobieramy także rolety na okna dachowe i moskitiery biorąc pod uwagę nie tylko oczekiwania i gusty inwestora, ale i warunki geograficzne samego budynku.

Montaż okien najlepszych dystrybutorów: Velux, Fakro i Okpol

Oferując montaż okien dachowych i akcesoriów z nimi związanych współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami, których znamy i cenimy od lat. Oferujemy więc okna dachowe Fakro, Velux i Okpol z pełnym przekonaniem o ich najwyższej jakości, odporności na zmienne warunki pogodowe i maksymalnie prostych rozwiązaniach niewymagających od użytkownika serwisów, przeglądów i konserwacji. Każdy z naszych oficjalnych dystrybutorów zapewnia najwyższą jakość produktu, my zaś dokładamy wszelkich starań, aby montaż okien dachowych był nie tylko tani i niezawodny, ale i jak najszybszy. Wybieramy najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i pracujemy tradycyjną, solidną ręką rzemieślnika, który ceni inwestycje na długie lata i zaufanie klienta na całe życie, wiemy bowiem, że wybór okna dachowego to poważna decyzja w każdym budżecie, domowym lub firmowym.

Nowoczesne okna dachowe to łatwość ich użytkowania na co dzień

Nasi klienci cenią sobie okna dachowe posiadające funkcję zdalnego sterowania oraz otwieranie szybowe, jednocześnie od dołu i od góry. Takie okna właśnie proponują firmy Velux, Fakro i Okpol, z którymi współpracujemy. Dysponujemy także oknami klapowymi i obrotowymi oraz specjalnymi ofertami okien antywłamaniowych. Każda z tych potrzeb ustalana jest w indywidualnym zamówieniu klienta. Do każdego z tych typów okien dobieramy również rolety i moskitiery, jeśli klient wyraża takie życzenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Łap, Białegostoku oraz wszystkich okolicznych miejscowości!