13 września 2018

Blachodachówka Białystok

Pokrycie dachowe jest bardzo ważnym elementem wykończenia domu. Dachy z blachy są jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Jest to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań, które zapewnia doskonałą jakość poszycia dachu. Firma oferuje pełną gamę blachodachówek. Każdy klient z łatwością dobierze odpowiedni rodzaj i kolor pokrycia dachowego.

Od czego zacząć kupując blachodachówkę?

Blachodachówkę cechuje doskonała wytrzymałość, łatwość montażu i przede wszystkim cena. W zależności od grubości blachy, powłok antykorozyjnych, posypki, wysokość wytłoczeń, można dobrać dach pod własne wymagania. Producenci blachodachówek tworzą coraz to nowsze rozwiązania, jednak od wielu lat najpopularniejszymi z nich są:

  • blachodachówka modułowa,
  • blachodachówka płaska.

 

Blachodachówka modułowa

Jest ona bardzo proste w montażu ze względu na jej konstrukcję. Niewielkie rozmiary paneli znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę z nimi. Głównymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę jest nachylenie dachu i skomplikowanie  poszycia dachu.

Blachodachówka płaska

Blachodachówka płaska to idealne rozwiązanie dla osób pragnących by ich budynek wyglądał nowocześnie i stylowo. Jest to jeden z najnowszych typów blachodachówek, charakteryzuję się doskonałymi powłokami ochronnymi jak i łatwością montażu. Rozmiar panelu ogranicza do minimum straty materiału

Wielu producentów oferuje typy blachodachówki znacząco wyróżniające je od konkurencji. Dla przykładu są to:

  • Blachodachówka Venecja – jej producentem jest firma BudMat, jakość wykonania produktu jest zdecydowanie adekwatna do ceny. Dzięki klasycznemu wyglądowi z łatwością pokreślimy klasyczną fasadę budynku. Dodatkowo montaż jest bardzo prosto. Blachówka jest montowana za pomocą spinek co pozwala ukryć wkręty i niedoskonałości. Producent zadbał o fabryczne otwory montażowe, dzięki czemu nie musimy się martwić o uszkodzenie warstwy antykorozyjnej.
  • Blachodachówka Murano – to jedno z zastosowań płaskiej nowoczesnej blachodachówki. Jej wygląd zdecydowanie odróżnia się od klasycznej Venecji. Każdy arkusz został podwinięty na krawędzi co zapewnia znacznie lepsze odprowadzanie wody z dachu. Zdecydowanie jest to rozwiązanie dla osób nowoczesnych, które  chcą, by ich dom znacząco się wyróżniał spośród innych.
  • Blachodachówka Pruszyński – to jeden z producentów, który oferuje najnowsze rozwiązania w najwyższej jakości. Precyzyjne wykonanie, prosty montaż i co najważniejsze gwarancja na 30 lat, dzięki której nie musimy się martwić o przeciekający dach.

 

Dlaczego warto zdecydować się na blachodachówkę?

Blacha na dach musi być najwyższej jakości, właśnie taką oferują producencki, których produkty można zakupić w naszym sklepie. Blachodachówka jest jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań. Co się do tego przyczynia? Przede wszystkim jest ona bardzo wytrzymała dzięki zastosowaniu kilku warstw lakieru i powłok ochronnych, i bardzo lekka. W porównaniu do dachówek ceramicznych, metr kwadratowy dachu wykonany z blachy jest nawet 10- krotnie lżejszy. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie, gdy poddaliśmy renowacji stary dom. Takie rozwiązanie nie wymaga wzmocnienia więźby, co znacznie zmniejsza koszty i czas remontu. Niezwykle szybki montaż, który polega na łączeniu ze sobą paneli modułowych. Tworzenie ich dokładnie pod wymiar zmniejsza ilości odpadów i straty materiału, które zawsze towarzyszą remontom.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem blachodachówki oraz innych produktów firm: Blachy Pruszyński, BudMat, Blachotrapez, RUUKKI oraz Blachy Łuczaj. Każdą z tych marek charakteryzuje solidność i dbałość o najmniejszy szczegół produktu, najlepsza jakość blachy, powłok i wykonania jest kluczem do ułożenia dachu z najlepszej blachodachówki.

Osoby z Białegostoku, Łap, a nawet dalszych okolic tych miejscowości, poszukujące dystrybutorów blachodachówek, bądź firm kompleksowo wykonujących dachy z blachy serdecznie zapraszamy do konktaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

blachodachówka blachy pruszyńskiblachodachówka dach łuczajblachodachówka blachotrapezblachodachówka ruukkiblachodachówka budmat