13 września 2018

Rynny

Co wyróżnia naszą firmę na rynku?

Sprzedajemy głównie produkty marki Bryza oraz Galeco, które prezentują wysoką jakość wykonania na tle konkurencji. Są to producenci polecani przez wielu klientów, a przed wyborem naszych głównych marek w sklepie długi czas sprawdzaliśmy opinie na temat produktów oraz ich jakości, czy trwałości. Proponując państwu te produkty mamy pewność, że będzie to odpowiednia inwestycja na lata.

Czym kierować się przy wyborze rynien?

Tworzywo:

  • Rynny metalowe – jest wiele dostępnych metali, jednak najpopularniejszymi są z pewnością rynny stalowo cynkowane, ponieważ są one dosyć trwałe oraz można nabyć je atrakcyjnej cenie. Do najtrwalszych należą z pewnością rynny z blachy miedzianej oraz tytanowo-cynkowej.
  • Rynny z tworzyw sztucznych – są one najpopularniejsze na rynku, ponieważ prezentują wysoką trwałość – nawet do 40 lat w bardzo korzystnej cenie.
  • Rynny drewniane – są one dosyć rzadko spotykane, ponieważ są wykorzystywane najczęściej w przypadku budynków, które powinny wyróżniać się na tle innych.

Kształt:

Wybór kształtu będzie z pewnością jedynie kwestią estetyczną, ponieważ nie ma on wpływu na trwałość, a jedynie na wygląd. Do najbardziej popularnych należą z pewnością prostokątne, skrzyniowe. Z mniej popularnych, ale bardzo ciekawych i rzucających się w oczy możemy wymienić rzygacze, które przyjmują kształt głowy zwierzęcia i są stosowane w budynkach znajdujących się np. w parkach oraz łańcuchy.

Dlaczego odpowiedni  wybór będzie tak ważny?

Zakup i montaż rynien powinien być inwestycją na lata, więc przed dokonaniem zakupu należy rozważyć wszystkie ważne kryteria, a w dokonaniu wyboru w kwestii materiału lub kształtu pomogą Państwu nasi konsultanci, którzy służą naszym klientom niezastąpioną pomocą.

W przypadku wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!

Nasz sklep oferuje wszystkie potrzebne produkty, więc zapraszamy do kontaktu w sprawie wątpliwości dotyczących zakupu lub samego produktu.