13 września 2018

Usługi dekarskie

Przekonaj się, że i Ty potrzebujesz solidnych usług dekarskich!

 

Wśród usług dekarskich oferowanych przez naszą firmę, znajduje się cały szereg działań, których zadaniem jest to, aby sprawić, że Twój dach stanie się nie tylko piękny, ale również praktyczny i solidny. Nasza firma dekarska zajmuje się zarówno montażem więźb dachowych, wszelkimi niezbędnymi obróbkami blacharskimi, montażem okien dachowych i kompleksowymi pokryciami dachowymi każdego rodzaju.

Mamy na uwadze szczególnie to, że niezależnie od tego, ile lat ma dany budynek, wszelkie prace konstrukcyjne oraz naprawy jego dachu należy wykonywać w oparciu o zastany stan faktyczny. Nasi dekarze zrobią to wszystko w pełni profesjonalnie i solidnie, a do tego w naprawdę atrakcyjnej ofercie cenowej. Dachy i ich pokrycia nie mają przed nami żadnych tajemnic. Co więcej, dzięki nam konstrukcja Twojego dachu będzie solidnie wykonana, a okna dachowe będą dobrze spełniały swoją rolę przez naprawdę bardzo długie lata.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Nasze usługi dekarskie świadczymy nie tylko na terenia Łap. Dojeżdzamy do klientów także w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Łap, robiąc dachy także w okolicach takich miejscowości jak Białystok, Wysokie Mazowieckie, Szepietowo, Poświętne, Sokoły, Suraż i wielu innych.