Dachy z blachy – panele na rąbek NANOFALA Pruszyński

Istnieje wiele sposobów wykonania pokrycia dachowegodachówki, blachodachówki, papy itp. Wybór odpowiedniego pokrycia to bardzo ważna decyzja, która ma wpływ na trwałość i żywotność dachu.

Dachy z blachy z wykorzystaniem paneli na rąbek

Pokrycie dachu tzw. blachą na rąbek należy do rozwiązań znanych już od wielu lat. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom możemy wykonywać pokrycia dachowe w ten sposób o wiele szybciej i precyzyjniej niż to się odbywało przed laty. Połączenie dobrze znanych rozwiązań, nowoczesnej technologii oraz wieloletniego doświadczenia w tworzeniu pokryć dachowych skutkuje w tym wypadku wyborem naszej firmy do wykonania dachów dla domów szeregowych przy ul. Ułańskiej w Białymstoku.

Dach z blachy NANOFALA Pruszyński – nasza realizacja

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność wykonać pokrycia dachowe na tzw. „szeregówkach”. Materiałem, który wykorzystaliśmy do wykonania pokrycia, były panele na rąbek Nanofala od firmy Pruszyński.

W przypadku tego typu dachów panele na rąbek od firmy Pruszyński są świetnym wyborem, ponieważ producent przygotowuje ich długość według naszych potrzeb, a każdy panel posiada gotowe otwory montażowe. Dodatkowo łączenie paneli między sobą odbywa się z wykorzystaniu zatrzasków co pozwala uniknąć ręcznego zaginania i zaciskania rąbka.  Wszystko to sprawia, że mocowanie paneli do konstrukcji dachu oraz ich łączenie wykonuje się stosunkowo szybko – a to przekłada się bezpośrednio na koszt dachu oraz na czas jego realizacji.

krycie dachów Białystok

Panele na rąbek jako blacha na dachu – rozwiązanie, które warto rozważyć!

Panele na rąbek Nanofala od firmy Pruszyński są bardzo sztywne i nie ulegają deformacji. Ponadto zastosowanie wzdłużnego profilowania eliminuje ryzyko pofalowania powierzchni dachu na skutek wpływu temperatury na materiał.

Za nami kolejne zlecenie na wykonanie dachów z blachy, gdzie tym razem mogliśmy wykonać dachy dla domów szeregowych przy ul. Ułańskiej w Białymstoku. Wykorzystane panele na rąbek są gwarantem solidnego pokrycia dachowego, które z pewnością będzie służyć mieszkańcom tych białostockich „szeregówek” przez długie lata.

blacha na dach Białystok

szeregówka przy ul. Ułańskiej Białystok